БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ НДСЛ «ОХМАТДИТ» ВІДНОВЛЕНО!

 • БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ НДСЛ «ОХМАТДИТ» ВІДНОВЛЕНО!

  БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОГО ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ НДСЛ «ОХМАТДИТ» ВІДНОВЛЕНО!

  18.08.2016

  15 серпня 2016 року був укладений укладений договір генерального підряду між ДП «Укрмедпроектбуд», яке виконує функції замовника будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу «ОХМАТДИТ» та ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД». З підписання договору фактично розпочатий процес будівництва нового корпусу лікарні, який був тривалий час заблокований.

  Новий генпідрядник переміг у тендері з вибору генерального підрядника для будівництва нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” за результатами здійснення процедури відкритих торгів на закупівлю «Роботи з будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» (в тому числі поставка та монтаж обладнання) з ціновою пропозицією 213 397 990,10 гривень (з ПДВ).

  17 серпня 2016 року в Міністерстві охорони здоров’я України відбулось засідання робочої групи з коригування Медичного завдання на проектування нового сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».
  Медичне завдання на проектування та будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ” було затверджене наказом МОЗ України від 5 серпня 2011 року № 482. У 2012-2015 рр. проводилось його коригування, коли технічно-медична частина проекту була розроблена з урахуванням розміщення всіх комунікаційних підключень.
  Замовник будівництва, ДП «Укрмедпроектбуд», планує спочатку ввести в експлуатацію діагностичний комплекс, в проекті забудови позначений як блоки Б і Д. «Продовжуємо шукати додаткові шляхи оптимізації коштів для здешевлення проекту, але без втрати якості», – зазначив Дмитро Шутовський, керівник «Укрмедпроектбуд».

  Представники наглядової ради НДСЛ «ОХМАТДИТ», стратегічно підтримуючи ідею актуальності відкоригованого Медичного завдання, зазначили, що варто також детальніше розглянути питання забезпечення обладнанням з точки зору із його корисного функціоналу.

  Учасники наради, серед яких була присутня і представник нашої ГО Центр прозоростi будiвництва в Українi Марина Слободниченко, концептуально підтримали Медичне завдання на проектування та будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ”, яке актуальне та було сформоване станом на 2015 рік.