ПЕРЕМОЖЦЯ ТОРГІВ НА ДОБУДОВУ НОВОГО КОРПУСУ НДСЛ «ОХМАТДИТ» ВИЗНАЧЕНО!

 • ПЕРЕМОЖЦЯ ТОРГІВ НА ДОБУДОВУ НОВОГО КОРПУСУ НДСЛ «ОХМАТДИТ» ВИЗНАЧЕНО!

  ПЕРЕМОЖЦЯ ТОРГІВ НА ДОБУДОВУ НОВОГО КОРПУСУ НДСЛ «ОХМАТДИТ» ВИЗНАЧЕНО!

  08.08.2016

  Переможцем тендеру стало ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» з пропозицією 213 397 990, 10 грн. з ПДВ.

  Нагадаємо, що 29 липня в Українському інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулося розкриття конкурсних пропозицій учасників відбору генпідрядника будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ «Охматдит» за участі представників замовника, ДП «Укрмедпроектбуд», учасників торгів, засобів масової інформації, представників Громадської організації Центр прозоростi будiвництва в Українi.
  Свої пропозиції надали 2 компанії – ТОВ «Ріола Модуль ЛТД» та ТОВ «Ватценроде» (229 847 681, 64 грн. з ПДВ). Після розкриття члени комітету розглянули і оцінили пропозиції конкурсних торгів на закупівлю робіт з будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ «ОХМАТДИТ». За результатами оцінки переможцем торгів було визнано ТОВ «Ріола Модуль ЛТД» з загальною вартістю пропозиції 213 397 990, 10 грн. з ПДВ.

  Згідно з тендерною процедурою, «Укрмедпроектбуд» планує підписати договір з переможцем відкритого конкурсу, після чого будівельники зможуть вийти на майданчик і нарешті відновити роботи. Орієнтовна дата старту будівництва – 15 серпня.

  Дотримання стандартів прозорості при проведенні торгів контролювали експерти нашої Громадської організації Центр прозоростi будiвництва в Українi, наразі детальний звіт щодо ходу процедури закупівлі майже завершено і незабаром буде представлений громадськості.