Tony Pearce 1305

Пан Ентоні Джон Пірс

Ключові навички: Транспорт, Безпека дорожнього руху, Інженерія, Міжнародні відносини, Консалтинг, Проектний менеджмент, Адміністрування, Публічні заходи

Пан Пірс має понад 40 років досвіду, з якого першим практичним досвідом є Інженерія та 20 років просування найкращих проектів транспортної інфраструктури, логістики та транспортної мережі.

Він був генеральним Директором Міжнародної Дорожньої Федерації (МДФ), де він працював з міністрами із 43 країн та вів перемовини стосовно різноманітних проектів Об’єднаних Націй і міжнародних організацій.

Наразі пан Пірс є також професором Бірмінгемського університету, Великобританія.

Він займався втіленням політики МДФ задля кращих, безпечних та більш сприятливих для охорони навколишнього середовища доріг у низці великих країн, включаючи країни СНД.

Пан Пірс був залучений як ключовий експерт до розвитку ТЄМ-Т мережі та її розширення на сусідні з ЄС країни. Як старший транспортний консультант, пан Пірс спеціалізується на впровадженні транспортної політики, організації роботи та фінансування проектів державно-приватного партнерства (ДПП). Він здійснював стратегічні консультації для урядів та міжнародних інституцій щодо розвитку найкращого транспорту та логістики, зокрема для регіону СНД. Його рекомендації щодо політики була адаптовані та впроваджені кількома урядами, зокрема Болгарії, Румунії, України, Казахстану та Киргизстану. Від також здійснював координацію тренінгів стосовно європейських стандартів та конвенцій для дорожнього транспорту в центральній Азії, північній Америці та східній Європі. В сфері дорожньої безпеки він супроводжував проекти у кількох країнах і читав лекції по всьому світу з тематики дорожньої безпеки та проектного фінансування.

У 2013 році пан Пірс отримав міжнародну дорожню нагороду від Принца Майкла за реалізацію проекту з безпеки дорожнього руху в м.Одеса, Україна. Як почесний / колишній генеральний директор МДФ він подорожує до 20-30 країн щороку, головує та доповідає на багатьох конференціях у Європі, Азії та Африці, тому він має дуже широке коло контактів по всьому світу в транспортній галузі.

Наразі пан Пірс приєднався до ініціативи CoST в Україні та є членом Наглядової Ради.