Tereziya Babych_Photo

Пані Терезія Бабич

Ключові навички: Міжнародні фінансові організації, Міжнародні відносини, Урядування, Банкінг, Державні фінанси, Макроекономіка, Транспорт, Командна робота та управління, Залучення фінансування, Бюджетування, Публічні заходи, Енергоефективність та Зміна Клімату, Розвиток малого та середнього бізнесу

Пані Бабич має макроекономічну освіту на основі її магістерського диплому з економіки та фінансів і вчений ступінь кандидата економічних наук. У 2012 році вона також закінчила Національну академію державного управління при Президентові України та отримала диплом магістра з державного управління за спеціальністю регіональне управління.

Її професійний досвід включає державні/урядові інституції (понад 10 років державної служби), міжнародні проекти (5 років) та міжнародні організації.
З українським урядом вона працювала у Міністерстві фінансів як економіст Бюджетного Департаменту, потім у апараті парламенту як помічник народного депутата і понад 7 років у Державному агентстві автомобільних доріг як керівник відділу та управління з міжнародного спіробітництва та інвестицій. Ряд дорожніх проектів був здійснений з фаховою командою в Укравтодорі та при різних владах. Цей досвід включає співпрацю з такими інституціями, як: Світовий Банк, ЄБРР, ЄІБ, ДЖАЙКа, ЕС та проекти технічної допомоги від USAID та EU, низка двосторонніх та міжнародних угод. Головна спеціалізація: ТЄМ-Т мережа, дорожня інфрастукрура, ДПП та ТД, робота на ринках капіталу.

Терезія Бабич має низку професійних контактів в українському та міжнародному середовищі серед урядових установ і міжнародних організацій, серед проектів міжнародної технічної допомоги, компаній тощо.

Наразі п.Бабич приєдналася до роботи в Європейському Інвестиційному Банку з головним офісом у м.Люксембург та є Кредитним офіцером, Кредитні операції в сусідніх із ЄС країнах та центральній Азії.

Пані Бабич є ініціатором з 2013 року та одним із засновників ініціативи ГО CoST в Україні та є членом Наглядової Ради.